درباره من

درباره من

در سال 1358 در تهران متولد شدم. پس از آن زندگی خود را در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم علیه السلام سپری کردم. دوران دبستان، راهنمایی، دبیرستان و تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه را در این شهر گذارندم.

به مدت هفت سال این افتخار را داشتم که در سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی به عنوان رئیس بخش تالارهای گروه مطبوعات و سردبیر نشریه الکترونیکی شمسه فعالیت کنم. همچنین به مدت سه دوره، عضو هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران (شاخه خراسان) بودم.

پس از فارغ‌التحصیلی در مقطع دکتری رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1394، به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه خوارزمی مشغول به فعالیت شدم.

در سال 1395 به عضویت هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران در آمدم و برای دو دوره (دوره‌های ششم و هفتم) در انجمن فعالیت کرده و مسئولیت کمیته پژوهش این انجمن را برعهده داشتم.

همچنین این افتخار را داشتم که نشریه الکترونیکی شناسه را در انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران (شاخه خراسان) بنیان نهم و گروهی از دانشجویان فرهیخته و علاقه‌مند را جذب فعالیت‌های آن کنم. پس از عضویت در هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، تصمیم گرفته شد که این نشریه به مرکز منتقل شود و به عنوان نشریه الکترونیکی این انجمن به فعالیت بپردازد. در دوره ششم انجمن این افتخار را داشتم که به عنوان سردبیر شناسه فعالیت کنم.

فعالیت‌های مختلف پژوهشی و آموزشی نیز داشته‌ام که شرح آنها در پیشینه فعالیت‌هایم علمیم قابل مشاهده است.

همچنین از سال 1378 فعالیت‌های ادبی خود را با سرودن شعر و طنزنویسی آغاز کردم. آثارم تا کنون در نشریه‌های مختلفی در سطح ملی، محلی و دانشگاهی منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن